Wiesław Różański

Wiesław Różański

Ukończył Wyższą Szkołę Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu na kierunku zarządzanie i marketing. W latach 1998-2006 pełnił funkcję prezesa zarządu w Stowarzyszeniu Rzeźników i Wędliniarzy RP. Od 2006 roku jest prezesem zarządu Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI).

Dodatkowo jest wiceprzewodniczącym Komisji Zarządzającej Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego, członkiem Polskiej Federacji Producentów Związku Pracodawców.

Za swoją działalność został odznaczony w 2002 r. przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego „Srebrnym Krzyżem Zasługi”. W 2006 roku otrzymał odznaczenie „Orzeł Agrobiznesmena“ oraz „Zasłużony dla Rolnictwa“. Jako prezes UPEMI odpowiada za kompleksową obsługę członków organizacji w zakresie ochrony prawnej organizacji oraz obsługi targów, konferencji i szkoleń. Prowadzi również usługi doradcze w zakresie pozyskiwania nowych rynków zbytu, uczestniczy w pracach Rady Dialogu Społecznego przy Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz w zespołach branżowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Nasza lokalizacjaGdzie nas znaleźć?
BĄDŹ NA BIEŻĄCOEko logika w Social Media
Eko Logika
Fundacja Edukacji Ekologicznej
BĄDŹ NA BIEŻĄCOEko logika w Social Media

Copyright by Eko logika Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright by Eko logika Wszystkie prawa zastrzeżone.